25 cze 2022

USŁUGI IT: "NIE ZGADUJ. ZMIERZ." SLAVA AKHMECHET

13

WIRTUALIZCJA

Przeprowadzamy wszystkie etapy wirtualizacji infrastruktury IT przedsiębiorstwa, od bazowej wirtualizacji komputerów (Virtual Desktop Infrastructure, VDI), przez wirtualizację sieci oraz serwerów, po wirtualizację pamięci masowych.

Backup

BACKUP

Regularny backup i archiwizacja danych (przy zapewnieniu ich sprawnego przetwarzania i udostępniania) to podstawa do tego, by firma funkcjonowała sprawnie, bez ryzyka utraty informacji, a co za tym idzie: bez przestojów i nieprzewidywanych kosztów.

Audyty IT

AUDYTY IT

Pomagamy w sprawnym, ale wystarczająco precyzyjnym, przeprowadzeniu audytu procesów i systemów informatycznych w firmie. Gruntowny Audyt IT, jak i wdrożenie zaproponowanych wskazań, przełożą się na sprawniejsze działanie Twojej firmy i jej większą rentowność.

SOC

SOC

Security Operations Center (SOC) to propozycja dla firm, które chcą zadbać o bezpieczeństwo IT. Odpowiednie działania SOC pozwalają zwiększyć cyberbezpieczeństwo, wdrożyć systemy indentyfikacyjne,  zminimalizować ryzyko szkodliwych ataków.

Sieci LAN i WIFI

SIECI LAN i WIFI

Projektujemy i budujemy systemy sieciowe z uwzględnieniem bezpiecznego WIFI. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach sieci LAN i WIFI, zarówno w małych firmach, jak i wielooddziałowych podmiotach prywatnych, a także jednostkach budżetowych. Z nami skutecznie zabezpieczysz swoje dane i uchronisz je przed atakami zewnętrznymi.

Wypożyczalnia inżynierów IT

WYPOŻYCZALNIA INŻYNIERÓW IT

Posiadamy prawdopodobnie największą w Polsce bazę rzetelnych, niezależnych inżynierów IT, którzy mogą stanowić nieocenione wsparcie w każdym obszarze sprzętu i oprogramowania małego, średniego i dużego przedsiębiorstwa. Powiedz nam, jakiego wsparcia IT potrzebujesz, a my przedstawimy dedykowanego inżyniera.

16

OPIEKA SERWISOWA

Potrzebujesz wsparcia w zakresie infrastruktury informatycznej, utrzymania systemów, archiwizacji i przechowywania danych? Skorzystaj ze zdalnej pomocy technicznej, konsultacji telefonicznych lub wsparcia w miejscu wdrożenia (on-site). Napisz do nas, a przedstawimy Ci nasze usługi IT i powiemy, jak możemy Cię wesprzeć.

Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu i opiece nad środowiskiem IT?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania rozwiązań informatycznych i utrzymania środowisk IT w przedsiębiorstwach.