25 cze 2024

AUDYTY - OD INWENTARYZACJI DO OPTYMALIZACJI

Audyty IT – od analizy do wdrożenia

 

Każda decyzja o zmianie procesów, dużej inwestycji, czy zakupie systemu informatycznego, wiąże się z wysiłkiem, ryzykiem poniesienia nieuzasadnionych kosztów. Ryzyko to dotyczy również wyboru odpowiedniej dla danej firmy technologii oraz jej skutecznej implementacji do obecnych (lub optymalizowanych w toku wdrożenia) procesów. Audyty IT skutecznie wspierają ten proces.

Aby wszystkie poniesione nakłady przełożyły się na sprawniejsze działanie firmy i jej większą rentowność – konieczną bazą jest audyt stanu bieżącego.

Nasz audyt pozwala stwierdzić,  jaki jest realny poziom zabezpieczeń Państwa sieci LAN i WIFI, serwerów, komputerów i smartfonów.

Badamy między innymi odporność środowiska na ataki hakerskie, możliwość wprowadzenia złośliwych wirusów oraz incydenty związane z kradzieżą danych i pieniędzy firmowych.

Każdorazowa usługa poprzedzona jest wstępną bezpłatną analizą środowiska, profilu działalności firmy oraz użytkowników.

Audyt można połączyć ze szkoleniem dla użytkowników  (pracowników) jak w prawidłowy sposób poruszać się w Państwa środowisku, programach, aplikacjach oraz w Internecie.

Na wyjściu audytu otrzymujemy zarówno inwentaryzację stanu bieżącego, jak i spis wymagań klienta. Po naszej stronie leży sformułowanie przejrzystych wskazówek do konkretnych działań. Czasem będą  to drobne zmiany, a niekiedy duża korekta procesów lub inwestycja w nową infrastrukturę przekładająca się na wymierny wzrost rentowności.

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, pomożemy Ci również w zakresie:

➡ oszacowania kosztów inwestycji

➡ wyboru dostawcy i adekwatnej technologii

➡ zarządzania całym projektem

Czasem należy spojrzeć z perspektywy, by widzieć więcej.


Audyt IT daje odpowiedzi, jak działać sprawniej.

Pokażemy Ci, jak podnieść efektywność procesów.  Zapytaj nas o szczegóły

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Jakiego rozwiązania poszukujesz?

  TakNie
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Administratorem danych osobowych jest SynergyIT z siedzibą w Plewiskach.

  Masz pytania? Zadzwoń

  tel. 889 081 150
  e-mail: pawel.sadowski@synergyit.com.pl