25 cze 2024

WIRTUALIZACJA - WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE

Wirtualizacja – usprawnij zarządzanie IT

Prawidłowo przeprowadzona wirtualizacja sprawia, że zostaje zwiększona wydajność wszystkich systemów IT, bardziej efektywna staje się bieżąca praca utrzymaniowa, ale również stanowi to wyjściową bazę do dalszego rozwoju, np. bardziej zaawansowanych wdrożeń oraz bezpiecznego i efektywnego zastosowania rozwiązań chmurowych.

Po zapoznaniu się z Twoją firmą, dostarczymy rekomendacji do decyzji o tym, jakie elementy wirtualizacji będą obecnie najbardziej odpowiednie dla Twojego biznesu. Które są nieodzowne teraz, a które możliwe na dalszych etapach współpracy. Pamiętaj, że wirtualizację można rozpocząć od wirtualizacji komputerów, ale może ona objąć również pamięci masowe oraz serwery.

Chcesz efektywniej zarządzać infrastrukturą IT?

Usprawnij jej użytkowanie i serwisowanie dzięki przemyślanym rozwiązaniom wirtualizacji.

Przemyślane rozwiązania do wirtualizacji

work-done

obniżysz koszty operacyjne poprzez redukcję zbędnych zakupów sprzętu i zmniejszenie poziomu zużycia energii

work-done

przyśpieszysz dostęp do aplikacji

 

work-done

umożliwisz szybsze zdalne wspieranie pracowników

work-done

stworzysz warunki do centralnego, bardziej efektywnego zarządzania wysokowydajną infrastrukturą, usprawnisz jej użytkowanie i serwisowanie

 

work-done

zbudujesz bazę do wdrożenia bardziej niezawodnych procesów zabezpieczenia dostępności systemów na wypadek awarii

work-done

zredukujesz koszty zarządzania danymi, co przełoży się na większą efektywność wszystkich działów w firmie – dzięki zapewnieniu natychmiastowego dostępu do dużej ilości danych

work-done

uprościsz zarządzanie wieloma pamięciami masowymi, redukując ich koszt, podnosząc dostępność danych i uniezależniając się od dostawców

TECHNOLOGIE

Hewlett_Packard_Enterprise_logo

Jeżeli zależy Ci na redukcji przestojów, potrzebujesz stabilnego środowiska wirtualnego, chcesz zbudować rozwiązania w chmurze dla swoich klientów albo zwyczajnie nie masz miejsca do zainstalowania kolejnych serwerów czy też potrzebujesz środowiska testowego – wówczas warto rozważyć wirtualizację  serwerów. Przeprowadzimy cię przez cały ten proces proces.

A jeśli już serwery w Twojej firmie są zwirtualizowane… czas na następny krok. Wirtualizację stacji roboczych (VDI).

Dzięki niej zapomnisz o „bieganiu” w firmie  – od użytkownika do użytkownika – z instalacją kolejnych aplikacji lub oprogramowania. Dzięki skonwertowaniu środowiska klienckiego do postaci plików, zarządzanie systemem informatycznym jest nie tylko szybsze, ale łatwiejsze oraz dużo bardziej bezpieczne. Obraz wszystkich stacji końcowych jest zapisany na magazynie pamięci, a użytkownik pracuje jedynie na monitorze z klawiaturą i myszką.
Wszystkie upgrade, dodawanie, usuwanie nowych aplikacji i oprogramowanie –  dokonują się z centralnego panelu administratora.

To doskonałe zabezpieczenie na wypadek kradzieży lub zagubienia laptopów z cennymi danymi firmowymi.

Szukasz skutecznego rozwiązania do wirtualizacji? Porozmawiajmy!

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Jakiego rozwiązania poszukujesz?

  TakNie
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Administratorem danych osobowych jest SynergyIT z siedzibą w Plewiskach.

  Skontaktuj się z nami

  tel. 889 081 150
  e-mail: pawel.sadowski@synergyit.com.pl