25 kwi 2024

SIECI LAN I WIFI - BEZPIECZNA I EFEKTYWNA PRZESTRZEŃ DO PRACY

Sieci LAN i WIFI – bezpieczne systemy sieciowe

 

Autentykacja oraz identyfikacja użytkownika przedsiębiorstwa (lub urzędu)  w sieci LAN i WIFI to coraz ważniejsza kwestia, ponieważ niekontrolowany dostęp może spowodować szereg szkód, które niekoniecznie wynikają ze złej woli pracowników, a częściej nawet z pomyłek i niewiedzy. Dzięki nam poprawisz bezpieczeństwo danych, a także ciągłość i sam komfort pracy wszystkich użytkowników systemów. 

Jeśli nie jesteś pewien, czy każdy użytkownik, za którego odpowiadasz, porusza się w dozwolonych obszarach Twojej sieci, zastanów się nad wykorzystaniem systemów typu NAC (Network Access Control). Dzięki NAC widoczność i tożsamość użytkownika przestaje być tajemnicą dla administratora odpowiedzialnego za system informatyczny w danym podmiocie.  Systemy klasy NAC również doskonale współpracują z odpowiednimi firewallami, dzięki czemu zasoby informacji, które przechowujesz, zostaną zabezpieczone przed atakami zewnętrznymi oraz oczywiście przed niekontrolowanym dostępem wewnętrznym.

Skorzystaj z naszych pozostałych usługi IT.

TECHNOLOGIE

Hewlett_Packard_Enterprise_logo

Bezpieczeństwo danych w sieci

Audyt i doradztwo
Dobór najlepszych rozwiązań
Wdrożenie rozwiązań i technologii
Utrzymanie infrastruktury

Przeprowadzimy Cię przez całą ścieżkę wdrożenia: od doradztwa, audytu, przez dobór najlepszych rozwiązań – aż do wdrożenia i utrzymania.

Poszukujesz wsparcia w zakresie sieci LAN lub WIFI? Napisz do nas!

  Adres email

  Imię i nazwisko

  Telefon

  Jakiego rozwiązania poszukujesz?

  TakNie
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Administratorem danych osobowych jest SynergyIT z siedzibą w Plewiskach.

  Skontaktuj się z nami

  tel. 889 081 150
  e-mail: pawel.sadowski@synergyit.com.pl